AK Parti Üzümören Belediye Başkan Adayı ?

 

ÇOK YAKINDA

 

9.12.2013 Tarihinde, İLHAMİ İŞBİLİR (İLHAMİ İŞBİLİR) Tarafından Eklendi ve 2367 Defa Okundu .


YORUMLAR

muammer - (MUAMMER NUR)

14.12.2013 16:46:42
ÜZÜMÖREN KASABAMIZ İÇİN HİZMET YARIŞINDA OLAN DEĞERLİ ADAYLAR VE ADAY ADAYI OLANLARIN YOLLARI AÇIK OLSUN. BU KONUDA NACİZANE FİKRİM. ÜZÜMÖRENİMİZİN DAHA DİNAMİK VE ÜZÜMÖREN İÇİN AKILCI ÇALIŞAN, POPİLİZİM YAPMAYAN VE ALLAH İÇİN HİZMET YARIŞINDA BULUNANLARA BU GÖREVİ YARADAN NASİP ETSİN İNŞ.

NECATİ YÜRÜR - (NECATİ YÜRÜR)

15.12.2013 22:02:21
sayın il genel maclis üyemiz osman arslan bey e soruyorumm 8 sene zarfında üzümören halkımızın hic mi bir ihtiyacı olmadı sayın osman arslan istersen üzümören artova yolunu asfalt yaptırabilirdin istersen genclerimiz için bir seyler yapa bilirdin ama sen üzümörenle ugrasmak yerine gidip valilikte cay kahve içip aylk nasıl gelırse gelsin düsüncesi ile 8 sene zarfında üzümören halkının vermiş oldugu oylarıyla geldigin makamın yerini ve degerini bilemedin artık l genel meclis üyesi olarak istemiyoruzz yaptıgın her sey ortada (( kısacasıüzümören halkı icin bir civi bile cakamadın osman beyyyy...!!!!!!

Mehmet KARATAŞ - (Mehmet KARATAŞ)

29.01.2014 10:08:12
AK-PARTİ nin Üzümören Belediye Başkan Adayı Çeşminaz GÜRASLAN olduğu açıklanmış.Hayırlı uğurlu olsun, Önemli olan Kazanabilir mi, Kazanırsa başarılı olur mu, olamaz mı şimdiden bir şey söylemek kehanet olur. Görünen tek sorun kazanabilir mi.ÜZÜMÖREN gibi muhafazakar bir belde Bayan adayı kaldırabilir mi.Tokatta belkide bir ilk ÜZÜMÖREN de olacak. Kazanması halinde ise hem avantajı,hemde dezevantajı var. Üzümören de iş yapmak zordur. Tahminime gelince AK-PARTİ adayının bayan olması diğer adayların işini kolaylaştırabilir. ÜZÜMÖREN de ataerkil aile yapısı olması nedeniyle AK-PARTİ erkek aday bulamadı şeklinde yorumlanabilir. ÜZÜMÖREN linin tercihine saygı göstermekten başka yapacak bir şey yok. İnşallah ÜZÜMÖREN için hayırlısı olur. ÜZÜMÖREN kendi kaderini oylayacak. ÜZÜMÖRENde bir husus dikkat çekicidir. ÜZÜMÖRENli hiçbir zaman iktidar DURUMUNA GÖRE Belediye Başkanı seçmemiştir.Çoğu zaman İktidara muhalif adayları Belediye Başkanı seçmiştir.Haydi HAYIRLISI diyelim.Yorum Yazabilmek İçin Üye Girişi Yapmalısınız ..!